Instagram Facebook Youtube
На головну
Виробництво вина в Аргентині почалося ще у кінці XVI століття. Сьогодні ця країна посідає 5-те місце у світі за обсягами виробництва і споживання вина. Раніше внутрішнє споживання було настільки велике, що ніхто і не думав про експорт. І лише з 90-х років ХХ століття ситуація почала змінюватися: іноземні інвестори почали скуповувати виноградники, передбачивши величезний потенціал Аргентини у виноробній галузі.

Аргентина – найвисокогірніша виноробна країна у світі. Виноградники зростають та плодоносять на висоті 2600 метрів над рівнем моря. На таких висотах доволі низькі нічні температури наділяють виноград приємним ароматом та насиченим кольором.

Оскільки ландшафт центральної частини Південної Америки дуже різноманітний (пустелі, що лежать на високій географічній широті на заході, гори на півночі і південному заході, теплі рівнини на сході), а клімат в основному посушливий, то одним з головних завдань аргентинського виноробства є якісне зрошення ґрунту.

Фахівці з компанії Grupo Peñaflor точно вирахували потреби у воді для виноградників на кожному етапі зростання. Вони встановили оптимальну частоту та час поливу, що максимально покращило якість винограду. Працівники слідкують за якістю ґрунту та дбають про його вчасне підживлення. Проводять аналіз черешків в період цвітіння, щоб виявити та виправити будь-які недоліки.

Отже, врожайність може досягати безпрецедентних показників завдяки сухому гірському повітрю, достатку води та майже повній відсутності рослинних хвороб.

Всі робочі процеси Grupo Peñaflor відповідають найвищим міжнародним стандартам. Компанія розвиває відповідальне ставлення до використання природніх ресурсів та турбується про навколишнє середовище за допомогою впровадження інноваційних методів управління виноградарською зоною.

Географічний розподіл культивованих гектарів

Grupo Peñaflor має 11 промислових об'єктів і 3400 власних культивованих гектарів, стратегічно розташованих в найбільш важливих виноробних регіонах Аргентини: Мендоса, Сан-Хуан, Сальта, Катамарка і Буенос-Айрес.

Сертифікати

Ми здійснюємо суворий контроль якості на кожному етапі виготовлення вина, саме тому маємо сертифікати відповідності світового рівня.
+-
Кристалічний камінь — доказ натурального походження продукту.
Він осідає в пляшці будь-якого органічного вина, а формується ще в виноградному соку.
+-
Залишити заявку

Міжнародне представництво

Компанія експортує свою продукцію в більш ніж 100 країн на п'яти континентах і має торгові представництва на основних ринках.

Співпраця

соціальна відповідальність

Продовольча безпека та сільськогосподарське виробництво

© 2020 Casa de Campo meteam.agency

Зв'яжіться з нами

Ми відкриті до спілкування з питань співпраці та партнерства
Відправити

заявка відправлена

Найближчим часом менеджер зв'яжется з вами для уточнення деталей